Blog > Komentarze do wpisu
Ostatnia szansa na bezpłatne kursy

W ramach naszego projektu jeszcze tylko przez najbliższy rok będzie prowadził bezpłatne kursy i szkolenia. Jest to ostatnia szansa dla osób, które nie miały okazji skorzystać z oferty Projektu.

-W najbliższym czasie, w sierpniu 2012 r. uruchomiony zostanie nabór na kurs komputerowy na poziomie zaawansowanym, organizowany w Warszawie i Olsztynie - mówi Małgorzata Kucharczyk asystentka koordynatorki projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”- kolejny nabór będzie prowadzony w połowie września br. na kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach. Na początku 2013r. rozpoczniemy rekrutację  na ostatnie edycje kursu komputerowego na poziomie podstawowym w Warszawie i Katowicach, oraz kursu na poziomie zawansowanym, który odbędzie się tylko w Katowicach. Jesienią 2012 roku i na wiosnę 2013 r.  nasz partner, Fundacja Apostolstwa Eucharystycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych „Dzieci –Dzieciom” zorganizuje dwie ostatnie edycje dofinansowanego  kursu komputerowego skierowanego do osób niepełnosprawnych. Są to ostatnie edycje kursów, organizowanych w ramach projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Informacje na temat dokładnych terminów kursów organizowanych przez projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” znajdą się na stronie internetowej projektu www.pu.wsptwp.eu oraz stronie Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie www.wsptwp.eu. Strony internetowe są przez nas na bieżąco aktualizowane, więc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o uważne ich śledzenie.

O przyjęciu na bezpłatne kursy komputerowe na poziomie podstawowym, kursy „Zostań także inżynierem” oraz zajęcia realizowane przez partnera projektu decyduje kolejność zgłoszeń. O przyjęciu na kurs komputerowy na poziomie zaawansowanym decyduje wynik testu kwalifikacyjnego.

Zgłoszenia na kurs przyjmowane są po rozpoczęciu naboru i osoby, które zgłoszą się przed terminem otwarcia bądź po zamknięciu rekrutacji, nie będą brane pod uwagę.. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach osoby niepełnosprawne.


piątek, 20 lipca 2012, przedsiebiorczauczelnia

Polecane wpisy